כל הקטגוריות

3 טיפים חיוניים לחסכון בסוללה של מחשב נייד

3 טיפים חיוניים לחסכון בסוללה של מחשב נייד

אם אתם מחפשים דרכים להאריך את חיי הסוללה של המחשב הנייד שלכם, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה, נספק לכם חמישה טיפים חיוניים לחיסכון בסוללת המחשב הנייד שיעזרו לכם להפיק את המרב מהמכשיר שלכם. בין אם מדובר ב-Mac או ב-PC, טיפים אלה יכולים לעזור לך לחסוך בסוללה ולהאריך את אורך החיים שלה. נדון כיצד להתאים הגדרות, להפחית תהליכי רקע ועוד כדי שהמחשב הנייד שלך יפעל בצורה חלקה תוך חיסכון בחשמל. עם שלשות העצות החיוניות הללו לחיסכון בסוללה של מחשב נייד, אתה יכול לוודא שהמכשיר שלך נשאר מופעל ומוכן לפעולה בעת הצורך!

התאם את הגדרות צריכת החשמל כברירת מחדל

, במחשבים ניידים רבים (במיוחד אלה עם סוללות מובנות) הגדרות הכוח מוגדרות לרמה גבוהה. זה בסדר כשאתה מחובר לחשמל, אבל יכול לרוקן את חיי הסוללה שלך במהירות אם אתה משתמש בו ללא חיבור לחשמל. התאמתם להגדרה נמוכה יותר תבטיח שהמחשב הנייד שלך לא בשימוש של 100% כשהוא מחובר לחשמל ושיש לו יותר זמן פעולה כשהוא פועל על סוללה. תוכל למצוא את הגדרות החשמל עבור המכשיר שלך על ידי כניסה להעדפות המערכת או ללוח הבקרה

צמצום תהליכי רקע/אפשר סיבוב אוטומטי כברירת מחדל,

למחשבים ניידים של Mac יש הגדרה המסובבת אוטומטית את המסך כאשר אינך משתמש בו. זה נהדר אם אתה נוטה להשתמש באותו צד של המחשב הנייד שלך לעתים קרובות, אבל יכול לרוקן את חיי הסוללה. כדי להפחית את האפקט הזה, עבור אל העדפות מערכת ופתח את "אבטחה ופרטיות", ולאחר מכן לחץ על "פרטיות". גלול מטה עד שתראה את האפשרות עם "סובב אוטומטית את הכיוון הנוכחי" כבוי, ולאחר מכן בחר אותה. תוכל להפיק יותר חיי סוללה מהמכשיר שלך! הגדר תוכנית צריכת חשמל עבור המחשב הנייד שלך שימוש בתוכניות צריכת חשמל הוא דרך מצוינת להגדיל את חיי הסוללה הן במחשבי Mac והן במחשבי PC

השתמש במצבי חסכון בחשמל במחשב נייד

מצבי חיסכון בחשמל במחשבים ניידים יכולים לעזור לך לחסוך באנרגיה ולהאריך את חיי הסוללת המחשב הנייד שלך. כמו גם לחסוך כסף בחשבונות החשמל. על ידי שימוש במצבי חיסכון בחשמל, אתה יכול להפחית את כמות החשמל בשימוש ועדיין ליהנות מכל התכונות של המחשב הנייד שלך.

מצבי חיסכון בחשמל פועלים על ידי הפחתת כמות החשמל בשימוש על ידי רכיבים כגון המעבד, הכרטיס הגרפי והצג. זה מפחית את צריכת האנרגיה הכוללת של המחשב הנייד שלך ומאריך את חיי הסוללה שלו. בנוסף, חלק מהמחשבים הניידים מגיעים גם עם תכונות נוספות כגון כיבוי אוטומטי ותרדמה המפחיתות עוד יותר את צריכת החשמל כאשר אינן בשימוש.

שימוש במצבי חיסכון בחשמל במחשב נייד הוא דרך קלה לחסוך באנרגיה ועדיין ליהנות מכל התכונות שלו. אז הקפד להפעיל את ההגדרה הזו במידת האפשר!

Picture of Terry Levy

Terry Levy

חיפשתום ולא מצאתם? שלחו לנו את הסיריאלי של המחשב ותקבלו מענה מהיר, אדיב ומדוייק. אגב, בדל זה נקרא Service Tag 😁

דילוג לתוכן